BİZE SORUN
  • info@esmerayhurda.com
  • +90 532 733 79 86
  • +90 532 733 79 86

Sur Fabrika Hurdası

Sur Fabrika Hurdası

Sur Fabrika Hurdası

Sur Fabrika Hurdası dediğimiz hurdalar üretim yapan fabrikalarda üretimden arta kalan parçalardır. Bu parçalar geri dönüşüme kazandırılmak için fabrikalarda biriktirilir ve belirli bir miktara ulaşınca geri dönüşüme kazandırılmak için hurdacılara belirli ücret karşılığı veya ücret talep etmeden verilir.

Bizler de firma olarak uzun yıllardır sektörün içerisinde olup fabrikalardan geri dönüşüme kazandırılacak hurdaları almaktayız. Fabrika hurdasında fabrikalar için en büyük problem hurdaları biriktirecek alan bulamamalarıdır. Ancak artık fabrika sahiplerinin bu problemlerine karşı firma olarak sistem kasa bırakıyoruz. Sur Fabrika Hurdası fabrikada biriken hurdalar artık bu sistem kasalar içerisinde birikiyor. Böylelikle hem fabrika personeli zaman kaybı yaşamamış oluyor hem de fabrikadan hurda alımı işlemleri daha hızlı ve daha pratik bir şekilde yapılmış oluyor. Firma olarak her nevi fabrika hurdası alımı yapmaktayız. Firmamızın tüm geri dönüşüm belgeleri mevcuttur. Ayrıca Birliğin tüm personeli gerekli eğitime ve tecrübeye sahiptir.  Sur Fabrika Hurdası olarak her yıl düzenli olarak personelimizi iş sağlığı ve güvenliği alanında eğitime tabi tutuyoruz. Böylelikle hurdacılık sektöründe yaşanacak aksaklıkların da önüne geçmiş oluyoruz.

Sur Fabrika Hurdası Alım Satımı

Firma olarak fabrikadan hurda alımı için bizimle iletişime geçtiğinizde firma yetkilimiz sizinle öncelikli olarak yüz yüze bir görüşme sağlıyor. İki taraf fabrika hurdası ve fabrikadan hurda alımı konusunda sözlü olarak uzlaşıya vardıklarında gerek görülürse hurda alımı sözleşmesi yapılmaktadır. Daha sonrasında firma yetkilimiz gerekli gördüğü takdirde ve sizin de fabrika olarak ihtiyaç duyduğunuzda fabrika hurdası için sistem kasa bırakılmaktadır.

Hurda Fabrikaları

Bu kasalar hurdalarınız ile dolduğu vakitte firmamıza haber veriyorsunuz. Firmamız anında fabrika hurdası için fabrikanıza geliyor kasayı alıyor ve yerine yeniden boş bir kasa bırakıyor. Sizler de geri dönüşüme katkı sağlamak ve fabrikanızdaki hurdaları satmak için firma ile iletişime geçebilirsiniz. Sur Fabrika Hurdası tüm hurda alımı işlemlerinde yüksek fiyat ve nakit ödeme garantisi vermektedir. Birliğimiz ile internet sitemizdeki iletişim bölümünde yer alan numaralardan iletişime geçip tüm hizmetlerimizden sizler de yararlanabilirsiniz. Sur Fabrika Hurdası firmamızın en temel önceliği her daim müşteri memnuniyeti ve temiz bir çevre sağlayabilmektir.


Esmeray Hurda - Diyarbakır Hurdacı

Hurdacılık hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak ve diğer sorularınız için whatsapptan bize yazabilirsiniz.

+90 532 733 79 86

Bize Ulaşın

Esmeray Hurda olarak 1992 yılından bu yana gelen bilgi birikim ve tecrübeyle hurda bakır, hurda sarı, hurda çinko, hurda bronz, hurda kurşun, hurda kalay, hurda nikel, hurda alüminyum ve hurda demir ticaretini yapmak üzere kurulmuş olup, günümüzde ise çoğunlukla tonajı yüksek ağır sanayi hurdalarının yanı sıra; hurda bakır, hurda alüminyum ve hurda demir dahil olmak üzere tüm metal çeşitlerinin Esmeray Hurda olarak ticaretini yapmaktayız.

> > > >
Bizi Arayın