BİZE SORUN
  • info@esmerayhurda.com
  • +90 532 733 79 86
  • +90 532 733 79 86

Sur Ağır Sanayi Hurdası

Sur Ağır Sanayi Hurdası

Sur Ağır Sanayi Hurdası

Sur Ağır Sanayi Hurdası Fiyatları

Güncel hurda fiyatları ile ilgili kesin bir fiyat söylemek oldukça yanlıştır. Çünkü, hurda fiyatları dönemin şartlarına göre değişkenlik gösterebilmektedir. Bu konumda hurda fiyatları anlık olarak güncellenmekte ve böylelikle hurda satış fiyatlarındaki devamlılık sürmektedir. Bu konuda firmamız, mevcut piyasa şartlarına göre müşterilerine Sur Ağır Sanayi Hurdası için en yüksek fiyatı sağlamakta ve alım işlemlerini standart fiyatlarının çok üstünde gerçekleştirmektedir. Bu durumda firmamızın müşterilerine ne kadar değer verdiği de rahat bir şekilde anlaşılmaktadır. Müşterilerimiz için en doğru tercih,  Sur Ağır Sanayi Hurdası fiyatları ile ilgili firmamıza danışmaktır. Bu doğrultuda müşterilerine güncel fiyatları aktaran firmamız, hurda alım işlemlerini de bu aktarılan fiyatlar üzerinden gerçekleştirmektedir.

Sur Ağır Sanayi Hurdası Demir Fiyatları

Hurda demirin birçok alt türü mevcuttur. Tabii ki de bu alt türlerin de kendine özgü bir fiyat listesi mevcuttur. DKP hurda demir, ekstra hurda demir, demir talaşı hurdası, toplama hurda, teneke hurda, inşaat yıkım hurdası gibi hurda demir türleri firmamız tarafından aynı gün içerisinde alınmaktadır. Firmamız hurda demir kg fiyatı olarak müşterilerine en yüksek fiyatı ulaştırmaktadır. Bu konumda her zaman ilk tercih olan hurda alım firmamız, müşterilerine her dönem içerisinde en yüksek fiyatı sunmak için çabalamaktadır. Ek olarak sizlere sağladığı avantajları da sürdüren firmamız, adresinizden hurda alımı sonucunda ödemeleri de nakit olarak yapmakta ve bu anlamda mağduriyetinizi önlemektedir.

Sur Ağır Sanayi Hurdası Bakır Fiyatları

Hurda bakır, her sektör içerisinde kullanılabilen mükemmel bir iletkendir. Bu açıdan hurda bakır fiyatları da diğer hurda türlerine göre biraz pahalıdır. Alım gücü yüksek olan firmamız, özellikle hurda bakırın toplu alımına önem vermektedir. Soyma bakır hurdası, lama bakır hurdası, kırkambar bakır hurdası gibi türleri bulunan hurda bakırın alımları firmamız tarafından en yüksek fiyattan yapılmaktadır. Bu açıdan müşterilerinin de memnuniyetini sağlayan firmamız, yüksek tonajlı alımlarda müşterilerine ekstra fiyat avantajı da sunmaktadır.

Sur Ağır Sanayi Hurdası Alüminyum Fiyatları

Sur Ağır Sanayi Hurdası içerisindeki alüminyum hurdası özellikle ağır sanayi içerisinde kullanılmakta olan bir hurda türüdür. Sanayi sektörü içerisinde devamlı olarak alüminyum ihtiyacı oluşabilmektedir. Bu anlamda hurda alüminyum geri dönüşümü sanayi sektörü açısından oldukça önemlidir. Firmamız da her yerden hurda alüminyum alımı yapmakta ve bu hurdalar için müşterilerine piyasanın üstünde bir fiyat sunmaktadır. Sur Ağır Sanayi Hurdası sanayi sektörü için alüminyum maddesinin devamlılığının olması lazımdır. Bu doğrultuda toplu hurda alüminyum alımı da gerçekleştirebilen firmamız, hurda alüminyum kg fiyatı baz alındığında müşterilerine hiçbir hurdacının vermediği yükseklikte bir fiyat vermektedir.

Sur Ağır Sanayi Hurdası Sarı Fiyatları

Hurda sarı ciddi manada piyasa içerisinde bulunabilecek en iyi alaşımdır ve en az bakır kadar iyi bir iletkendir. Böylelikle hurda sarılar piyasa içerisinde oldukça değerli bir hurda türüdür. Hurda sarının diğer hurdalara göre biraz daha pahalı olması, çoğu hurdacı firmasının toplu hurda sarı alımı yapmasını engellemektedir. Bu doğrultuda firmamız, Sur Ağır Sanayi Hurdası toplu hurda sarı alımı yapabilmekte ve geri dönüşüme de ciddi katkılar sağlamaktadır. Firmamız, değişen piyasa şartları içerisinde hurda sarı için en yüksek fiyatı veren tek hurdacı firmasıdır. Bu doğrultuda hurda sarılarınız hurda sarı fiyatları bakımından firmamız tarafından daha değerli hale getirilmektedir. Sarı, iletkenlikle alakalı olan her ürün içerisinde bulunabilmektedir. Bu açıdan sanayi açısından sarı ihtiyacı her an ortaya çıkmaktadır. Firmamız da bu devamlılığı sağlayabilmek için günün her saatinde hurda sarı almakta ve bu devamlılığı başarılı bir şekilde sürdürmektedir.

Sur Ağır Sanayi Hurdası Kurşun Fiyatları

Hurda kurşun, az sayıda tür bulundurmasına rağmen değerli sayılabilecek bir hurda türü olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle ağır sanayi içerisinde bolca kullanılan kurşun, firmamız tarafından aynı gün içerisinde sıkıntısız bir şekilde alınmaktadır. Bilindiği üzere hurda alımlarında her iki taraf için de fiyatlandırma oldukça önemlidir. Sur Ağır Sanayi Hurdası alımında da hiç kimseyi mağdur durumda bırakmamak için fiyatlandırmalarını diğer hurda alım firmalarının aksine daha yüksek seviyede tutmuştur. Firmamız, hurda kurşun fiyatları baz alındığında sizlere en yüksek fiyatı sunan bir hurdacı firmasıdır. Bu anlamda tartım işlemlerini de önemseyen firmamız, hassas kantarlar yardımıyla hurda kaybının önüne geçmekte ve yine müşterilerinin kazancını önemli ölçüde arttırmaktadır.

Sur Ağır Sanayi Hurdası Çinko Fiyatları

Çinko metali demir döküm sanayisi içerisinde aktif olarak kullanılmaktadır. Firmamız da bütün ilçelerden hurda çinko alımı yapmakta ve bu anlamda döküm sanayisine büyük bir destek sağlamaktadır. Sur Ağır Sanayi Hurdası hurda çinko fiyatları için müşterilerine yüksek fiyat vermektedir. Piyasanın durumunu iyi analiz eden ekiplerimiz, sizlere daha kaliteli bir hizmet sağlamak için çalışmaktadır. Bu konumda firmamız, kg başına sizlere en yüksek fiyatı vermekte olan tek hurdacı firması olarak üstün hizmetlerini sürdürmektedir. Sur Ağır Sanayi Hurdası Külçe çinkosu ve hurda çinko levha gibi türleri bulunan hurda çinkonun mevcut fiyatlandırması piyasanın durumuna göre değişebilmektedir. Bu konuda müşterilerine herhangi bir mağduriyet oluşturmamak için çabalayan firmamız, yukarıda da belirtildiği üzere piyasayı analiz ederek sizlere en uygun fiyatı sunmaktadır.

Sur Ağır Sanayi Hurdası Paslanmaz Fiyatları

Hurda paslanmaz alımını her hurdacı firması yapabilmektedir. Ancak, hiçbir hurda alım firması, bizim gibi yüksek fiyattan hurda paslanmaz alımı yapamamaktadır. Bu konuda firmamızın en büyük avantajı da budur. Firmamız, kurulduğu günden bu yana hiçbir şekilde hurda türü ayrımı yapmamaktadır. Bu doğrultuda her türden hurda paslanmaz alımını yapabilen firmamız, her bir tür için sizlere en yüksek fiyatı vermektedir. Sur Ağır Sanayi Hurdası alımı yapan firmamız, kurulduğu günden bu yana her zaman müşteri memnuniyetine önem vermiştir. Bu doğrultuda firmamız, kalitenin yanında yüksek fiyattan hurda alımının da müşteri memnuniyetini beraberinde getirdiğini savunmaktadır. Bu açıdan sizler de piyasanın mevcut durumuna göre paslanmaz hurdalarınızı bizlere en yüksek fiyattan satabilir, elde edebileceğiniz en yüksek hurda satış gelirini elde edebilirsiniz.

Sur Ağır Sanayi Hurdası Akü Fiyatları

Akü, mevcut düzen dahilinde birçok amaç için kullanılmaktadır. Akünün en büyük kullanım alanı ise şüphesiz, otomotiv sektörüdür. Otomotiv sektörü içerisinde akü ihtiyacı her dönem içerisinde oluşmuştur. Bu durumda hurda akünün geri dönüşüm işlemleri titizlikle yapılmaktadır. Hurda akünün; hurda sulu akü, hurda kuru akü, hurda küçük akü gibi türleri mevcuttur. Sur Ağır Sanayi Hurdası  alımı ile hurda firmamız tarafından toplu bir şekilde anında yapılabilmektedir. Geri dönüşüme büyük katkılar sağlayan firmamız, çoğunlukla toplu hurda akü alımı işlemini tercih etmektedir. Ek olarak güncel hurda akü fiyatları düşünüldüğünde de sizlere en yüksek fiyatı veren firmamız, kalitesini bu doğrultuda tekrardan kanıtlamıştır.

 

Sur Ağır Sanayi Hurdası Fabrika Hurda Fiyatları

Fabrika yıkımı ve fabrika sökümü sonucunda oluşabilecek hurdalar oldukça değerli hurdalardır. Bu anlamda söz konusu hurdaların alımı titizlikle gerçekleştirilmelidir. Firmamız da fabrika hurda fiyatları için sizlere yüksek fiyat sunmakta ve aynı gün içerisinde hurdalarınızı almaktadır. Sizlere aynı gün ödeme kolaylığı da sağlayan firmamız, istek doğrultusunda nakit ödeme de yapabilmektedir. Alanında uzman çalışanlarımız kısa süre içerisinde fabrika hurdalarınızı almakta ve geri dönüşüm işlemlerini başlatmaktadır. Sur Ağır Sanayi Hurdası, fabrika yıkım ve sökümü sonucunda oluşabilecek hurdaları alabileceği gibi, bizzat fabrika yıkım ve sökümü de yapmaktadır. Bu açıdan müşterilerine bu konuda seçim şansı veren firmamız, her halükarda sizlere en yüksek fiyatı vermektedir.

 Sur Ağır Sanayi Hurdası Kablo Fiyatları

Hurda alımları yaptığımız bölgeler içerisinde hurda kablo alımı yapan hurdacılar da azımsanmayacak derecede fazladır. Sur Ağır Sanayi Hurdası, hurda kablo alımında firmalar arası bir rekabet ortamı oluşmuştur. Bu doğrultuda hurdacılar, kendi firmalarına özgü avantajlarıyla hurda kablo alımı yapmaktadır. Tercih edilecek olan hurdacının her zaman en avantajlı hurdacı olması önemli bir konudur. Sonuç olarak herkes yüksek fiyattan hurda kablo alan hurdacı firmasını tercih etmeyi istemektedir. Firmamız bu konuda müşterilerine gerekli desteği sağlamakta ve olabilecek en yüksek fiyattan hurda kablo alımı yapmaktadır. Firmamız hizmet bölgelerinin hepsinden anında hurda kablo alımı yapmaktadır. Böylelikle müşterilerinin de zaman kaybetmesini önleyen firmamız, anında hurda alımı hizmeti ile ön plana çıkan bir hurdacı firmasıdır.

Hurda kablo alımı yapan hurdacılar firmaya özgü fiyat listesiyle hurda kabloları almaktadır. Sur Ağır Sanayi Hurdası kablo türü için de farklı bir fiyat belirlenmiştir. Hurda kablo; hurda karışık kablo, hurda antigron kablo, hurda tek damar kalın iç tesisat kablosu, hurda yer altı enerji kablosu, TTR hurda kablo, çelik zırh hurda kablo, hurda fare yemez kablo olarak sınıflandırılmaktadır. Bu kablo türleri ise firmamızca sorunsuz bir şekilde alınmaktadır. Sur Ağır Sanayi Hurdası her zaman yüksek fiyat listesiyle ön plana çıkmış bir hurda alım firması olmuştur. Bu yönde çalışmalarına devam edecek olan firmamız, kaliteyi her zaman ön planda tutarak alımlarını sürdürecektir.

 


Esmeray Hurda - Diyarbakır Hurdacı

Hurdacılık hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak ve diğer sorularınız için whatsapptan bize yazabilirsiniz.

+90 532 733 79 86

Bize Ulaşın

Esmeray Hurda olarak 1992 yılından bu yana gelen bilgi birikim ve tecrübeyle hurda bakır, hurda sarı, hurda çinko, hurda bronz, hurda kurşun, hurda kalay, hurda nikel, hurda alüminyum ve hurda demir ticaretini yapmak üzere kurulmuş olup, günümüzde ise çoğunlukla tonajı yüksek ağır sanayi hurdalarının yanı sıra; hurda bakır, hurda alüminyum ve hurda demir dahil olmak üzere tüm metal çeşitlerinin Esmeray Hurda olarak ticaretini yapmaktayız.

> > > >
Bizi Arayın