BİZE SORUN
  • info@esmerayhurda.com
  • +90 532 733 79 86
  • +90 532 733 79 86

Fabrika Yıkımı

Fabrika Yıkımı

 Fabrika Yıkımı

Eski yapıların ve yapılanmanın çok olduğu organize sanayinin her gün farklı bir bölgesinde fabrika yıkımı ve bina yıkımı işlemleri yapıldığını biliyoruz. Deprem gerçeğini unutmayarak yaşamalıyız ve eski yapıları bu noktada yıkmalıyız. Çok eskiden kurulumu yapılan ve şu an faaliyet yapmayan fabrikaların Fabrika Yıkımı ile yıkarak hem geri dönüşüme hizmet ederiz hem de depremde olası can ve mal kaybını önleriz.

Fabrika Yıkımı sonrasında oluşacak olan harfiyat, moloz ve çelik, demir gibi geri dönüşümü mümkün olan ürünleri firmamız geri dönüşüme göndererek tekrar hammadde olarak kullanılmasını sağlıyor. Enerji tüketimini ne kadar az tutarsak doğal deneyi korumamız o kadar kolaylaşır. Bu yüzden İstanbul’da fabrika yıkımı işlerinin en hızlı şekilde gerçekleştirilerek oluşacak olan hurdaların geri dönüşümü sağlanmalıdır.

Fabrika yıkımı maliyeti fabrikanın büyüklüğüne ve yapılacak olan işleme bağlı olarak değişmektedir. fabrika yıkım fiyatları için bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yıkım Hizmetinde Öncü Firma

Fabrika Yıkımı ile şehirde bir çok yeni arazi oluşacak ve oluşan arazilere toplum için faydaları yapılar inşa edilebilecek. Fabrika Yıkımı yapan firma arıyorsanız doğru yerdesiniz demektir. Alanında uzman firmamız eski yapıların yıkım ve kırım işleri için profesyonel bir hizmet vermektedir. Bu aşamada yıkımcı firmaları aramak için vakit kaybetmeyin. Hurda olarak Fabrika Yıkımı arasında size en hızlı geri dönüş yapan firmayız.

Fabrika Yıkımı, bina yıkımı gibi özellikle kentsel dönüşüm projeleri için hizmet vermekteyiz. Eski yapılan tehdidi altından İstanbul’u kurtarmak için yıkım ve kırım işleri için hizmet veriyoruz.

Fabrika Yıkımı, söküm ve kazı harfiyatlarını özel ekipmanlar ile temizliyor ve hurda karşılığı yıkım işleri yapıyoruz. Yüksek riskli bina yıkım ve söküm işleri profesyonel firmalar ve ekipler tarafından yapılmalıdır. Çözüm odaklı firmamız ücretsiz keşif hizmeti ile uygun fiyatlarla sizlere hizmet vermektedir.

Fabrika Yıkımı can ve mal kayıplarını en aza indirmek için tüm güvenlik önlemlerini alarak öncü firma olarak yanınızdayız.

Fabrika Yıkımı Firmaları

Fabrika Yıkımı firmaları eskimiş yapıların yıkımı ve sökümü ile ilgilenir. Kırım işleri, fabrika yıkımı, fabrika sökümü, kazı ve hafriyat işleri yıkım işleri yürütücüleri tarafından yapılır. Özellikle hurda firmaları için fabrika yıkımı sık faaliyet gösterdikleri bir alandır.

Eğer sizde Fabrika Yıkımı firmaları arıyorsanız tek yapmanız gereken profesyonel destek için bizi aramaktır.


Esmeray Hurda - Diyarbakır Hurdacı

Hurdacılık hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak ve diğer sorularınız için whatsapptan bize yazabilirsiniz.

+90 532 733 79 86

Bize Ulaşın

Esmeray Hurda olarak 1992 yılından bu yana gelen bilgi birikim ve tecrübeyle hurda bakır, hurda sarı, hurda çinko, hurda bronz, hurda kurşun, hurda kalay, hurda nikel, hurda alüminyum ve hurda demir ticaretini yapmak üzere kurulmuş olup, günümüzde ise çoğunlukla tonajı yüksek ağır sanayi hurdalarının yanı sıra; hurda bakır, hurda alüminyum ve hurda demir dahil olmak üzere tüm metal çeşitlerinin Esmeray Hurda olarak ticaretini yapmaktayız.

> > > >
Bizi Arayın