BİZE SORUN
  • info@esmerayhurda.com
  • +90 532 733 79 86
  • +90 532 733 79 86

2. El Trafo

2. El Trafo

 2. El Trafo

Teknoloji çağında olduğumuz bu günlerde insanlar satmak istedikleri veya almak istedikleri herhangi bir malzeme için interneti kullanıyorlar. Bu kapsamda ikinci el trafo alanlar, 2. el trafo alanlar, ikinci el trafo alan firmalar, ikinci el dağıtım trafosu alanlar gibi terimlerle internette arama motorlarından faydalanarak hurda trafo satışı veya ikinci el trafo satış için fiyat almaktadırlar. Bizim buradaki görevimiz ise piyasanın en yüksek verenleri arasında olmak ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır. Birçok kişi çalışan ya da çalışmayan transformatörleri veya dağıtım trafosu olarak nitelendirdiğimiz bu ekipmanları hurda parasına satın almak istemektedir. Peki, ikinci el trafo alanlar arasında olmak ve bizi ayıran faktörler nelerdir anlatalım ve hep beraber inceleyelim.

Trafo Fiyatlarını Neye Göre Belirliyoruz?

2. El Trafo alan firma olarak sizlere fiyat verebilmemiz için bize satmak istediğiniz dağıtım trafosunun resmini, etiket kısmını WhatsApp numaramıza iletmeniz olacaktır. İkinci el trafo fiyatları belirlenirken trafonun üretim yeri, markası, modeli, KVA değeri, yağlı olması, yağsız olması, yağ ağırlığı, toplam ağırlığı gibi etkenler ikinci el trafo fiyatını belirlememizi sağlıyor. Ayrıca 2. El Trafo bilindiği üzere üretimi yapılırken maliyeti daha düşük olması için iç kısmının alüminyum sargılı olması genelde yeni model üretilen trafolarda mümkün olabilmektedir. 2. El Trafo içerisindeki Alüminyum olması ise bakır sargılı olan trafoya göre daha düşük bir fiyat anlamına geliyor. Örneğin; bize 1600KVA bakır sargılı trafo alanlar olarak ulaştınız ve bizden fiyat istediniz. Bu özelliklere göre bir trafoya verilecek rakam ile 1600 KVA alüminyum sargılı trafo alanlar firması olarak ulaşmanızda çok ciddi bir fiyat farkı ortaya çıkmasa da alüminyum sargılı olanın bedeli daha düşük olacaktır. Bunu ayırt edebilmemizin en büyük etkeni de trafonun marka ve modelidir.

2. El Trafo alanlar arasında bozuk, arızalı, yanık veya çalışmayan trafonuzu sağlamından ayırarak fiyatını düşürme gibi bir ihtimal vermiyoruz. Mesela; bizi aradınız ve 1600 KVA ikinci el trafo alan firma olarak bize ulaştınız. Detayları verdiğiniz zaman size fiyatını hemen iletebiliriz.

Yanık, Hurda, Bozuk 2. El Trafo Hurda Olarak Kim Alır?

Satmak istediğiniz trafonun yanık olması, bozuk olması yağsız olması gibi durumlarda hurdacı adı altında çalışanlara satmanız durumunda daha düşük fiyata satacağınızı unutmayınız. Buna göre bozuk trafoyu kim alır diye pek fazla araştırma içerisine girmeyiniz. Emin olabilirsiniz ki bize satmanız durumunda daha karlı çıkacağınızı unutmayınız.

2. el trafo alanlar arasında bozuk trafonuzu satmanız durumunda yenisini almak için bir hayli ücret ödemeniz gerekecek. Trafo takası yapanlar arasında bizimle iletişime geçerek eski trafonuzu alıp yerine yenisini verebiliyoruz. Bu süreç dahilinde alınacak olan 2. El Trafo ile verilecek/takas edilecek olan trafo arasındaki ücret için detaylı görüşme sağlamak daha sağlıklı bir süreç olacaktır.

İkinci El 630 KVA Trafo Alanlar

Şantiyenizde, deponuzda, direkte veya herhangi bir yerdeki ikinci el 630 KVA 2. El Trafo var ise bizimle iletişime geçerek satışını gerçekleştirebilirsiniz. Emin olabilirsiniz ki fiyat olarak yüksek rakamları vereceğiz. Mesela;  ikinci el trafo alanlar için bizimle görüşebilirsiniz.


Esmeray Hurda - Diyarbakır Hurdacı

Hurdacılık hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak ve diğer sorularınız için whatsapptan bize yazabilirsiniz.

+90 532 733 79 86

Bize Ulaşın

Esmeray Hurda olarak 1992 yılından bu yana gelen bilgi birikim ve tecrübeyle hurda bakır, hurda sarı, hurda çinko, hurda bronz, hurda kurşun, hurda kalay, hurda nikel, hurda alüminyum ve hurda demir ticaretini yapmak üzere kurulmuş olup, günümüzde ise çoğunlukla tonajı yüksek ağır sanayi hurdalarının yanı sıra; hurda bakır, hurda alüminyum ve hurda demir dahil olmak üzere tüm metal çeşitlerinin Esmeray Hurda olarak ticaretini yapmaktayız.

> > > >
Bizi Arayın