BİZE SORUN
  • info@esmerayhurda.com
  • +90 532 733 79 86
  • +90 532 733 79 86

Sur Hurda İnşaat Demiri

Sur Hurda İnşaat Demiri

Sur Hurda İnşaat Demiri

Sur Hurda İnşaat Demiri,  hurdacılık hizmeti denildiği zaman akla gelen ilk ürünlerden olmaktadır. Sizleri ve çevreyi düşünerek tüm hurda malzemelerini itinayla alıyoruz. Alınan tüm ürünler geri dönüşüme hizmet vermektedir. Hem evsel atıklarınız, hem fabrika hem de inşaat demiri hurda alımı konusunda etkin hizmet sunuyoruz. Özellikle inşaatların yapımında çok sayıda demir, bakır ve alüminyum, plastik tarzı malzemeler kullanılmaktadır. Nitekim bazen inşaat yıkımları yapılıp yeni halde restore işlemi yapılmaktadır. Bu tarz durumlarda ortaya çıkan Sur Hurda İnşaat Demiri hurdalarınızı adresinizden değerinde teslim alıyoruz. Alınan demirler ve benzer ürünlerin tümü geri dönüştürülerek hayata yeniden kazandırılmak üzere işleme tabii tutuluyor.  bina yıkımı sonrası inşaat demirleri Sur Hurda İnşaat Demiri tarafından alınmaktadır.

 Sur Hurda İnşaat Demiri Hurda Alımı

 Sur Hurda İnşaat Demiri hurda alımı, büyük inşaat yapılarının bitimi sonrasında ortaya çıkan inşaat demiri veya iskele demiri kullanılmayanlar ayrılarak biriktirilir. Yıkım sonrasında ortaya çıkan Sur Hurda İnşaat Demiri ve iskele demiri genelinde bulunduğunuz yerden alınmaktadır. Ayrıca kentsel geri dönüşüm sonrasında binaların yıkımından sonrasında çıkan hurda demirleri alıyoruz.

Sur Hurda İnşaat Demiri Adresten Hurda Alımı

Bahsi geçen tüm evsel veya fabrika atıklarınızı adresinizden alıyoruz. Oluşan bu ürünler hakkında bilgi vermek üzere bizi arayarak adresten alım talebinizi oluşturabilirsiniz. Adresinize gelen ekip arkadaşlarımız ürün için gerekli incelemeyi yaptıktan sonra ücret değerini size aktaracaktır. Uzlaşma olduğu takdirde tüm atıklarınız değeri karşılığından teslim alınıp gerekli geri dönüşüm hizmeti için sevkiyat tamamlanacaktır. Sur Hurda İnşaat Demiri en güvenli hurdacılık hizmetini vermekten gurur duyuyor. ’un hangi ilçesinde olursanız olun bizlerle iletişim halinde olmanız gerekmektedir. Adresten hurda alımı için talep oluşturmak üzere arayabilirsiniz.

Sur Hurda İnşaat Demiri Fiyatlarımız

Sur Hurda İnşaat Demiri hurdaları diğer hurdalardan farklı guruplara ayrılmaktadır. Metal, kağıt, plastik veya evsel atık olarak sınıflandırılabilir. Tüm ürünlerin piyasa değerine göre bir fiyatı bulunuyor. Ürünlerin geneli kilogram bazlı teslim alınmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin taleplerine değer veriyor ve en hızlı hizmeti vermek üzere çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Unutmayın ki eskiyen, kullanım işlevini yitiren tüm metal, demir ürünlerin doğaya ve çevreye zarar vermemesi için geri dönüşüme dahil edilmesi gerekir. Bu hizmeti sunarken sizleri ve çevreyi de düşünüyoruz. Hızlı talep için hemen arayabilirsiniz.


Esmeray Hurda - Diyarbakır Hurdacı

Hurdacılık hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak ve diğer sorularınız için whatsapptan bize yazabilirsiniz.

+90 532 733 79 86

Bize Ulaşın

Esmeray Hurda olarak 1992 yılından bu yana gelen bilgi birikim ve tecrübeyle hurda bakır, hurda sarı, hurda çinko, hurda bronz, hurda kurşun, hurda kalay, hurda nikel, hurda alüminyum ve hurda demir ticaretini yapmak üzere kurulmuş olup, günümüzde ise çoğunlukla tonajı yüksek ağır sanayi hurdalarının yanı sıra; hurda bakır, hurda alüminyum ve hurda demir dahil olmak üzere tüm metal çeşitlerinin Esmeray Hurda olarak ticaretini yapmaktayız.

> > > >
Bizi Arayın