BİZE SORUN
  • info@esmerayhurda.com
  • +90 532 733 79 86
  • +90 532 733 79 86

Sur Kantarla Hurda

Sur Kantarla Hurda

Sur Kantarla Hurda

Ülkemizde enerji verimliliğini yükseltmek ve ekonomik kayıpları azaltmak için projeler üretmeye devam ediyoruz. Birinci önceliğimiz hurda ticaretinde maliyetleri en aza indirmektir. Sur Kantarla Hurda sayesinde hem hurda alan hurdacıya hem de hurda satana en yüksek kazancı sağlamak. Firmamız geri dönüşüm sektöründe teknolojik gelişmeleri takip edip uygulamak misyonunu benimsemiştir.

Sur Kantarla Hurda alım sektöründe iyi hurda fiyatının yanı sıra hassas hurda tartımı da yapan hurdacı güvenilir denilebilir. Sur hurdacı olarak faaliyet gösteren hurdacı firmaları arasından sizin belirlediğiniz kriterlere göre listeme yaparken en önemli ölçütümüz güvendir. Firma olarak anlaşmalı hurdacı firmalardan herhangi biri hakkında hurda tartımı konusunda usulsüzlük yapıldığı ile ilgili şikâyet gelirse gerekli incelemeler yapılır ve iş akdi sonlandırılır. Güvenilir hurda alım satımında ortak buluşma noktası olan firmamız bu konuda net ve tavizsizdir.

Belirlemiş olduğunuz şartlara göre en uygun hurdacı size göndermiş olmaktayız. Bu hurdacı firması sizin belirtiğiniz adresteki hurdayı anlaşmaya bağlı olarak satın alır. Hurdanın sahadan toplanması ve araçlara yüklenmesi sonrasında tartım amacıyla bilgisayarlı kantara gidilir. Bilgisayarlı Sur Kantarla Hurda tartımı yapılır. Tonaj düşük ise hassas ölçüm yapan elektronik tartı kullanılır. Hem dolu hem de boş tartım yapılarak hurdanın net ağırlığı hesaplanır.  Önceden belirlenen hurda kg fiyatı üzerinden toplam tutar hesaplanır. İsteğinize göre elden peşin veya bankacılık yöntemi ile para size ödenir. Hurda satım sürecinde Sur Kantarla Hurda herhangi bir olumsuz durumda veya belirsizlik durumunda mağdur olmamak için mutlaka bize haber veriniz.

Hurda sektöründe uzun yıllara dayanan tecrübemizle hurda satanlar ve hurdacı firmaları arasında iletişim sağlıyoruz. Ayrıca Sur Kantarla Hurda yerler ve hurda satmayı düşünen her meslek dalıyla iş birliği yaparak mevcut hurdayı en iyi fiyattan satılmasını sağlıyoruz.  Siz değerli müşterilerimize de çağrımız satılacak hurda için bizden mutlaka fiyat teklifi isteyin.


Esmeray Hurda - Diyarbakır Hurdacı

Hurdacılık hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak ve diğer sorularınız için whatsapptan bize yazabilirsiniz.

+90 532 733 79 86

Bize Ulaşın

Esmeray Hurda olarak 1992 yılından bu yana gelen bilgi birikim ve tecrübeyle hurda bakır, hurda sarı, hurda çinko, hurda bronz, hurda kurşun, hurda kalay, hurda nikel, hurda alüminyum ve hurda demir ticaretini yapmak üzere kurulmuş olup, günümüzde ise çoğunlukla tonajı yüksek ağır sanayi hurdalarının yanı sıra; hurda bakır, hurda alüminyum ve hurda demir dahil olmak üzere tüm metal çeşitlerinin Esmeray Hurda olarak ticaretini yapmaktayız.

> > > >
Bizi Arayın