BİZE SORUN
  • info@esmerayhurda.com
  • +90 532 733 79 86
  • +90 532 733 79 86

Ekinciler Caddesi Lokasyonundaki Hizmetlerimiz

Ekinciler Caddesi Yakıt Tankları

Ekinciler Caddesi Yakıt Tankları

Ekinciler Caddesi Yakıt Tankları açık alanda kullanılacakları zaman ısıya ve soğuğa karşı dayanıklılığı artırılması için tankın yüzeyi Camyünü  – Taş yünü gibi ısı yalıtım malzemeleri ile kaplanır ve bunun dışına da galvaniz sac – paslanmaz sac – alüminyum sac gibi dış etkenlerden koruyan bir yalıtım yapılır ve yakıt tankı hava şartlarından izole edilmiş olur.

Detaylı Bilgi
Ekinciler Caddesi Hurda Makine

Ekinciler Caddesi Hurda Makine

Ekinciler Caddesi Hurda Makine fiyatları, piyasa değerlerine göre değişiklik gösterse de müşterilerimize özel yüksek fiyatlardan değerinde hurda alımı hizmeti sunuyoruz. Ekinciler Caddesi Hurda Makine satmak isteyen kişiler bizlere telefon numaralarından ulaşabilir. “Makine hurdası alınır. Makine hurdası satmak için hemen bizi arayın sitemiz numaramızdan ulaşabilirsiniz. Tüm makine hurdaları en iyi fiyat garantisi ile alınır.

Detaylı Bilgi
Ekinciler Caddesi Hurda İş Makinesi

Ekinciler Caddesi Hurda İş Makinesi

Ekinciler Caddesi Hurda İş Makinesi hurdaları kendi içerisinde çeşitli kategorilere ayrılmaktadır. Aynı zamanda tüm hurda çeşitlerinin fiyatları birbirinden farklıdır. Eğer Ekinciler Caddesi Hurda İş Makinesi satmak istiyorsanız ve fiyatı hakkında bilginiz bulunmuyorsa, bizleri arayarak güncel Ekinciler Caddesi Hurda İş Makinesi fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi
Ekinciler Caddesi Hurda Dorse

Ekinciler Caddesi Hurda Dorse

Günümüzde birçok farklı tasarıma sahip olan ve değişik boyut üzerinden ele alınan Ekinciler Caddesi Hurda Dorse ve hurda damperler, gerekli olan yüklerin güvenli şekilde ulaştırılması için yaygın kullanılıp artık kullanılmayacak derecede yıpranmış hurdalardır.

Detaylı Bilgi
Ekinciler Caddesi Hurda Konteyner

Ekinciler Caddesi Hurda Konteyner

Geri dönüşüm ile beraber oldukça önemli bir sektör olan hurdacılık, en iyi şekilde yapıldığında oldukça iyi sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Ekinciler Caddesi Hurda Konteyner, yıllardır sürdürdüğü bu sektör ile beraber birçok hurdaya ulaşmış ve bununla beraber geri dönüşüme gitmesini sağlamıştır. Ekinciler Caddesi Hurda Konteyner alım satım işlemi de kaliteli hizmet anlayışının bir parçası olarak en iyi şekilde yürütülmektedir.

Detaylı Bilgi
Ekinciler Caddesi Elektrik Hurdası

Ekinciler Caddesi Elektrik Hurdası

Ayrıca Ekinciler Caddesi Elektrik Hurdası geri dönüşümünde ikinci el işi yapması da mümkündür. Aldığınız yüksek gerilim hatları, elektrik iletim hatları, hurda elektrik trafoları, elektrik kabloları gibi birçok ürün ikinci el tercih edilmektedir. Motor hurdaları da elektronik sınıfına girer. İkinci el motor satışları da yapılabilir.

Detaylı Bilgi
Ekinciler Caddesi Trafo Hurdası

Ekinciler Caddesi Trafo Hurdası

Ekinciler Caddesi Trafo Hurdası kullanılabilir durumda olanlar yardımıyla enerjiden tasarruf sağlanmış olur. Enerji tasarrufunun sağlanması dünyadaki enerji kaynaklarının ömrünü uzatmaya yardımcı olmaktadır. Trafo hurdası her çeşitli elektrik sahasında kullanılabileceğinden hurdacılık sektöründe kıymetli parçalardır. Firmamız hurda işletmemiz tarafından günün her saati mobil ekip talep edebilirsiniz.

Detaylı Bilgi
Ekinciler Caddesi İnşaat Hurdası

Ekinciler Caddesi İnşaat Hurdası

bina molozlarının arasından çıkan inşaat demirleri ve su boruları gelse de aslında inşaat hurdası bina yıkımından önce binadan çıkarılan ve hala kullanılabilir. Tavan, çelik kapı, ahşap iç kapılar, pencereler, balkon demirleri, demir bahçe çiti ve bahçe kapısı gibi inşaat malzemelerine verilen genel isimdir. Ekinciler Caddesi İnşaat Hurdası sadece inşaat demirleri söz konusu olduğunda demir hurdası fiyatları ile alakalı yazımızda belirttiğimiz prosedür uygulanmaktadır.

Detaylı Bilgi
Ekinciler Caddesi İskele Hurdası

Ekinciler Caddesi İskele Hurdası

Bu esnada iskelelerin sağlamlığı çok büyük önem teşkil etmektedir. Şayet iskelelerde eğer bir problem oluşursa pek çok işçin hayatına mal olabilir. Bu bağlamda iskeleler sağlam metallerden meydana gelir genellikle demirin sağlamlaştırılmış hali ile imal edilirler. Ekinciler Caddesi İskele Hurdası ise bu demirlerin deforme olmuş, tehlike arz eden hallerinden oluşmaktadır.

Detaylı Bilgi
Ekinciler Caddesi Kalıp Hurdası

Ekinciler Caddesi Kalıp Hurdası

Kalıp hurdası, İnşaat Ekinciler Caddesi Kalıp Hurdası malzemeleri gibi aldığımız hurda grubu içerisinde yer almaktadır. İnşaattan çıkan Ekinciler Caddesi Kalıp Hurdası ağır metallerden oluşmakta ve bu metallerin karşılığı iyi bir nakit paradır. Siz de Ekinciler Caddesi Kalıp Hurdası satmak istiyorsanız bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi
Ekinciler Caddesi İbc Tankları

Ekinciler Caddesi İbc Tankları

IBC (Intermediate Bulk Container) akıcı ve sert maddelerin depolanması ve nakliye edilmesi için kullanılan konteynerlere verilen genel isimdir.  Ekinciler Caddesi İbc Tankları üretim şekli ve hammaddeleri kullanımına göre değişir. Kullanılan Ekinciler Caddesi İbc Tankları türlerinden bir kaçı:

Detaylı Bilgi
Ekinciler Caddesi Varil Hurdası - 220'lik Plastik Varil - Mazot Çantası

Ekinciler Caddesi Varil Hurdası - 220'lik Plastik Varil - Mazot Çantası

Yalnızca basınçlı su ile yıkanacak olan variller ise genellikle asitli, kostik bulunan, solbitol, glikoz bulunan, esans barındıran ve benzeri tanklar olarak sıralanabilir. Ekinciler Caddesi Varil Hurdası tankları geri dönüştürülürken ise öncelikle yıkama ünitesine alınırlar burada buhar ile bir dakika kadar yumuşatılan ve dezenfekte edilen ürünler kısa bir süre bekletilir. Ardından da buhar ünitesinden alınan variller on bar kadar basınçlı bir su ile üç dakika kadar yıkanır.

Detaylı Bilgi


Bölgeler

Esmeray Hurda - Diyarbakır Hurdacı

Hurdacılık hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak ve diğer sorularınız için whatsapptan bize yazabilirsiniz.

+90 532 733 79 86

Bize Ulaşın

Esmeray Hurda olarak 1992 yılından bu yana gelen bilgi birikim ve tecrübeyle hurda bakır, hurda sarı, hurda çinko, hurda bronz, hurda kurşun, hurda kalay, hurda nikel, hurda alüminyum ve hurda demir ticaretini yapmak üzere kurulmuş olup, günümüzde ise çoğunlukla tonajı yüksek ağır sanayi hurdalarının yanı sıra; hurda bakır, hurda alüminyum ve hurda demir dahil olmak üzere tüm metal çeşitlerinin Esmeray Hurda olarak ticaretini yapmaktayız.

> > > >
Bizi Arayın