BİZE SORUN
  • info@esmerayhurda.com
  • +90 532 733 79 86
  • +90 532 733 79 86

Sanayi hurdası

Sanayi hurdası

 Sanayi hurdası

Sanayi Hurdası denilince akla oldukça fazla hurda malzeme geliyor. Hurda fiyatları bakımından da en yüksek hurda demir fiyatlarına sahip hurda çeşididir. Hurda demir, bakır hurdası, alüminyum hurdalar, bakır kablo hurdaları, sarı pirinç hurdalar, bronz hurda çeşitleri, zamak hurdaları, hurda kurşun çeşitleri ve daha fazlası sanayi hurdaları arasında ve en yüksek hurda fiyatlarından değerlendiriliyor. Peki Sanayi Hurdası neden bu kadar farklı değerleniyor? OSB hurdası temiz ve tonajlı olması adresten hurda alımı yapan hurdacılarının işine geliyor. Hurda alımında sürüm ve tonajlı hurdalar tüm hurdalar İstanbul hurdacı esnafına para kazandırıyor. Demir hurdaların tek tip DKP demir Hurda olması hurda demir satımında hurdacı firmasına artı puan kazandırıyor. Sanayi hurdası hurda demir alımında yansıtılıyor. Sanayilerde devamlılık açısından da İstanbul hurdacı esnafına gereklilik arz ediyor.

Mahalle hurdacı esnafları sürekli değişik müşterilerle çalışmak zorunda kalırken ve sürekli aynı hurda tonajını yakalayamazken hurdayı sanayilerden alan İstanbul hurdacı esnafları sürekli aynı hurda tonajını yakalıyor. Hurda alımında gerekli olan tüm ekipmanlara ve uzmanlaşmış hurdacı ekiplerine sahip olmamızdır. Sanayi atıkları alımında uzmanlaşmış hurda alım ekipleri ne işe yarıyor?

Sanayi Hurdası Kazandırır mı?

Şehirde hurda alan ekiplerimizi şehrin farklı yerlerine konumlandırdık ve hurda satan müşterilerimizi zaman açısından meşgul etmemeye başladık. Hurda demir akşamlarda kesim gerektiren demir hurdalarını anında kesebilen hurda kesim operatörleri yetiştirdik ve hurda alım ekiplerimize dâhil ettik. Bu sayede Sanayi Hurdası içince oldukça fazla yer alan kesim yapılacak hurda demirleri hızlı bir şekilde şehre geri dönüşüm kazandırıyoruz. Bakır hurda çeşitlerinde hurda fiyatı verirken güncel hurda fiyatlar veren hurda piyasasından haberdar hurda alım ekiplerine sahibiz. Özellikle hurda ekiplerimiz müşterilerimize en yüksek karı nasıl edecekse o şekilde hurda alımı yapmalarını aşıladık ve olumlu geri dönüşler aldık. Örneğin kablo hurdaları fiyat bakımından oldukça riskli hurda çeşididir. Sanayi Hurdası bakır kablo hurdalarının içinde bulunan bakır hurdanın analiz sonuçlarına göre fiyat veriyor müşterimizi memnun ediyoruz.


Esmeray Hurda - Diyarbakır Hurdacı

Hurdacılık hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak ve diğer sorularınız için whatsapptan bize yazabilirsiniz.

+90 532 733 79 86

Bize Ulaşın

Esmeray Hurda olarak 1992 yılından bu yana gelen bilgi birikim ve tecrübeyle hurda bakır, hurda sarı, hurda çinko, hurda bronz, hurda kurşun, hurda kalay, hurda nikel, hurda alüminyum ve hurda demir ticaretini yapmak üzere kurulmuş olup, günümüzde ise çoğunlukla tonajı yüksek ağır sanayi hurdalarının yanı sıra; hurda bakır, hurda alüminyum ve hurda demir dahil olmak üzere tüm metal çeşitlerinin Esmeray Hurda olarak ticaretini yapmaktayız.

> > > >
Bizi Arayın