BİZE SORUN
  • info@esmerayhurda.com
  • +90 532 733 79 86
  • +90 532 733 79 86

Müşteri Yorumları

Kişisel verilerin güvenliği açısından yorum ve memnuniyetlerini bizlere ileten müşterilerimizin isim ve soyisimleri tam olarak yazılmamıştır.. İlginiz için teşekkürler.

Çok dürüst ve düzgün esnaflar ilgi âlâkâ üst seviyede bir dahaki Diyarbakır hurda sevkiyatımda yine onlara vereceğim hurdamı.

Çok araştırdım hurdalarıma en iyi fiyatı veren tek yerdi sonuna kadar helal olsun eyvallah güvenebileceğiniz tek yer.

Çok kaliteli hurda Merkezi anında nakit para ve güncel hurda fiyatları Diyarbakır Organize Sanayi Bölgesinin en iyi hurdacısı.

Yakıt tanklarımızı alıp sorunsuz hallettiğiniz için ve ilgi alakanız için çok teşekkür ederim.

Gerçekten güvenle çalışan ve sözüne sadık kişi Sizlerden çok menmun kaldık teşekkür ederim...

Fabrikamız için atık taşıma, hurda satım hizmeti aldık. Tek kelimeyle mükemmel ve güvenli işlem yapıyorlar.

Titanyum ve paslanmaz hurdalarını çok iyi teklifle sattık çok teşekkür ederim Cahit Bey'e...

Bir kaç gündür ortağımla hurdalarımızı vericek iyi bir yer arıyorduk diger hurdacilara göre daha iyi bir değer biçerek aldığınız için çok teşekkür ederiz işinizi hakkiyla yapıyorsunuz.

Hurdayı alış fiyatınız ve işi başarılı bir şekilde yapmanızı tebrik ederim bu devirde işini böylesine iyi yapan birilerini bulmak çok zor.

İş yerimizden hurda alımı için internetten buldum hurdamızı yükleyip kantarda paramızı ödediler fiyatlar diğerlerine bakarak gayet güzel teşekkürler.

Esmeray Hurda - Diyarbakır Hurdacı

Hurdacılık hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak ve diğer sorularınız için whatsapptan bize yazabilirsiniz.

+90 532 733 79 86

Bize Ulaşın

Esmeray Hurda - Diyarbakır Hurdacı olarak 1992 yılından bu yana gelen bilgi birikim ve tecrübeyle hurda bakır, hurda sarı, hurda çinko, hurda bronz, hurda kurşun, hurda kalay, hurda nikel, hurda alüminyum ve hurda demir ticaretini yapmak üzere kurulmuş olup, günümüzde ise çoğunlukla tonajı yüksek ağır sanayi hurdalarının yanı sıra; hurda bakır, hurda alüminyum ve hurda demir dahil olmak üzere tüm metal çeşitlerinin Esmeray Hurda olarak ticaretini yapmaktayız.

> > > >
Bizi Arayın