BİZE SORUN
  • info@esmerayhurda.com
  • +90 532 733 79 86
  • +90 532 733 79 86

Seyrantepe Toplu Konut Lokasyonundaki Hizmetlerimiz

Seyrantepe Toplu Konut Yakıt Tankları

Seyrantepe Toplu Konut Yakıt Tankları

Seyrantepe Toplu Konut Yakıt Tankları açık alanda kullanılacakları zaman ısıya ve soğuğa karşı dayanıklılığı artırılması için tankın yüzeyi Camyünü  – Taş yünü gibi ısı yalıtım malzemeleri ile kaplanır ve bunun dışına da galvaniz sac – paslanmaz sac – alüminyum sac gibi dış etkenlerden koruyan bir yalıtım yapılır ve yakıt tankı hava şartlarından izole edilmiş olur.

Detaylı Bilgi
Seyrantepe Toplu Konut Hurda Makine

Seyrantepe Toplu Konut Hurda Makine

Seyrantepe Toplu Konut Hurda Makine fiyatları, piyasa değerlerine göre değişiklik gösterse de müşterilerimize özel yüksek fiyatlardan değerinde hurda alımı hizmeti sunuyoruz. Seyrantepe Toplu Konut Hurda Makine satmak isteyen kişiler bizlere telefon numaralarından ulaşabilir. “Makine hurdası alınır. Makine hurdası satmak için hemen bizi arayın sitemiz numaramızdan ulaşabilirsiniz. Tüm makine hurdaları en iyi fiyat garantisi ile alınır.

Detaylı Bilgi
Seyrantepe Toplu Konut Hurda İş Makinesi

Seyrantepe Toplu Konut Hurda İş Makinesi

Seyrantepe Toplu Konut Hurda İş Makinesi hurdaları kendi içerisinde çeşitli kategorilere ayrılmaktadır. Aynı zamanda tüm hurda çeşitlerinin fiyatları birbirinden farklıdır. Eğer Seyrantepe Toplu Konut Hurda İş Makinesi satmak istiyorsanız ve fiyatı hakkında bilginiz bulunmuyorsa, bizleri arayarak güncel Seyrantepe Toplu Konut Hurda İş Makinesi fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi
Seyrantepe Toplu Konut Hurda Dorse

Seyrantepe Toplu Konut Hurda Dorse

Günümüzde birçok farklı tasarıma sahip olan ve değişik boyut üzerinden ele alınan Seyrantepe Toplu Konut Hurda Dorse ve hurda damperler, gerekli olan yüklerin güvenli şekilde ulaştırılması için yaygın kullanılıp artık kullanılmayacak derecede yıpranmış hurdalardır.

Detaylı Bilgi
Seyrantepe Toplu Konut Hurda Konteyner

Seyrantepe Toplu Konut Hurda Konteyner

Geri dönüşüm ile beraber oldukça önemli bir sektör olan hurdacılık, en iyi şekilde yapıldığında oldukça iyi sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Seyrantepe Toplu Konut Hurda Konteyner, yıllardır sürdürdüğü bu sektör ile beraber birçok hurdaya ulaşmış ve bununla beraber geri dönüşüme gitmesini sağlamıştır. Seyrantepe Toplu Konut Hurda Konteyner alım satım işlemi de kaliteli hizmet anlayışının bir parçası olarak en iyi şekilde yürütülmektedir.

Detaylı Bilgi
Seyrantepe Toplu Konut Elektrik Hurdası

Seyrantepe Toplu Konut Elektrik Hurdası

Ayrıca Seyrantepe Toplu Konut Elektrik Hurdası geri dönüşümünde ikinci el işi yapması da mümkündür. Aldığınız yüksek gerilim hatları, elektrik iletim hatları, hurda elektrik trafoları, elektrik kabloları gibi birçok ürün ikinci el tercih edilmektedir. Motor hurdaları da elektronik sınıfına girer. İkinci el motor satışları da yapılabilir.

Detaylı Bilgi
Seyrantepe Toplu Konut Trafo Hurdası

Seyrantepe Toplu Konut Trafo Hurdası

Seyrantepe Toplu Konut Trafo Hurdası kullanılabilir durumda olanlar yardımıyla enerjiden tasarruf sağlanmış olur. Enerji tasarrufunun sağlanması dünyadaki enerji kaynaklarının ömrünü uzatmaya yardımcı olmaktadır. Trafo hurdası her çeşitli elektrik sahasında kullanılabileceğinden hurdacılık sektöründe kıymetli parçalardır. Firmamız hurda işletmemiz tarafından günün her saati mobil ekip talep edebilirsiniz.

Detaylı Bilgi
Seyrantepe Toplu Konut İnşaat Hurdası

Seyrantepe Toplu Konut İnşaat Hurdası

bina molozlarının arasından çıkan inşaat demirleri ve su boruları gelse de aslında inşaat hurdası bina yıkımından önce binadan çıkarılan ve hala kullanılabilir. Tavan, çelik kapı, ahşap iç kapılar, pencereler, balkon demirleri, demir bahçe çiti ve bahçe kapısı gibi inşaat malzemelerine verilen genel isimdir. Seyrantepe Toplu Konut İnşaat Hurdası sadece inşaat demirleri söz konusu olduğunda demir hurdası fiyatları ile alakalı yazımızda belirttiğimiz prosedür uygulanmaktadır.

Detaylı Bilgi
Seyrantepe Toplu Konut İskele Hurdası

Seyrantepe Toplu Konut İskele Hurdası

Bu esnada iskelelerin sağlamlığı çok büyük önem teşkil etmektedir. Şayet iskelelerde eğer bir problem oluşursa pek çok işçin hayatına mal olabilir. Bu bağlamda iskeleler sağlam metallerden meydana gelir genellikle demirin sağlamlaştırılmış hali ile imal edilirler. Seyrantepe Toplu Konut İskele Hurdası ise bu demirlerin deforme olmuş, tehlike arz eden hallerinden oluşmaktadır.

Detaylı Bilgi
Seyrantepe Toplu Konut Kalıp Hurdası

Seyrantepe Toplu Konut Kalıp Hurdası

Kalıp hurdası, İnşaat Seyrantepe Toplu Konut Kalıp Hurdası malzemeleri gibi aldığımız hurda grubu içerisinde yer almaktadır. İnşaattan çıkan Seyrantepe Toplu Konut Kalıp Hurdası ağır metallerden oluşmakta ve bu metallerin karşılığı iyi bir nakit paradır. Siz de Seyrantepe Toplu Konut Kalıp Hurdası satmak istiyorsanız bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi
Seyrantepe Toplu Konut İbc Tankları

Seyrantepe Toplu Konut İbc Tankları

IBC (Intermediate Bulk Container) akıcı ve sert maddelerin depolanması ve nakliye edilmesi için kullanılan konteynerlere verilen genel isimdir.  Seyrantepe Toplu Konut İbc Tankları üretim şekli ve hammaddeleri kullanımına göre değişir. Kullanılan Seyrantepe Toplu Konut İbc Tankları türlerinden bir kaçı:

Detaylı Bilgi
Seyrantepe Toplu Konut Varil Hurdası - 220'lik Plastik Varil - Mazot Çantası

Seyrantepe Toplu Konut Varil Hurdası - 220'lik Plastik Varil - Mazot Çantası

Yalnızca basınçlı su ile yıkanacak olan variller ise genellikle asitli, kostik bulunan, solbitol, glikoz bulunan, esans barındıran ve benzeri tanklar olarak sıralanabilir. Seyrantepe Toplu Konut Varil Hurdası tankları geri dönüştürülürken ise öncelikle yıkama ünitesine alınırlar burada buhar ile bir dakika kadar yumuşatılan ve dezenfekte edilen ürünler kısa bir süre bekletilir. Ardından da buhar ünitesinden alınan variller on bar kadar basınçlı bir su ile üç dakika kadar yıkanır.

Detaylı Bilgi


Bölgeler

Esmeray Hurda - Diyarbakır Hurdacı

Hurdacılık hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak ve diğer sorularınız için whatsapptan bize yazabilirsiniz.

+90 532 733 79 86

Bize Ulaşın

Esmeray Hurda olarak 1992 yılından bu yana gelen bilgi birikim ve tecrübeyle hurda bakır, hurda sarı, hurda çinko, hurda bronz, hurda kurşun, hurda kalay, hurda nikel, hurda alüminyum ve hurda demir ticaretini yapmak üzere kurulmuş olup, günümüzde ise çoğunlukla tonajı yüksek ağır sanayi hurdalarının yanı sıra; hurda bakır, hurda alüminyum ve hurda demir dahil olmak üzere tüm metal çeşitlerinin Esmeray Hurda olarak ticaretini yapmaktayız.

> > > >
Bizi Arayın