BİZE SORUN
  • info@esmerayhurda.com
  • +90 532 733 79 86
  • +90 532 733 79 86

Hurda Dorse

Hurda Dorse

 Hurda Dorse

Hurda Dorse Nedir?

Her ne kadar dorse ve damper modelleri aşağı yukarı birbirine benzerlik gösterse dahi, ayrı ayrı tanımlamalarına ele almak mümkün.

Hurda Dorse Kısaca araçların arka bölümündeki kasalara dorse denir. Aynı zamanda hurda treyler olarak da bilinen dorseler, Türkiye'de daha çok bu isim üzerinden ifade edilir.

Hurda Damper: Genel olarak şantiyelere dökme malzemeler taşıyabilmek için, özel olarak tasarlanmış kamyon arkası kasalara damper denir. Özellikle zorla ve ağır yükleri taşıma noktasında damperler oldukça etkilidir. Bu damperler zaman içerisinde yıpranır ve hurdaya çıkarılır.

Günümüzde birçok farklı tasarıma sahip olan ve değişik boyut üzerinden ele alınan Hurda Dorse ve hurda damperler, gerekli olan yüklerin güvenli şekilde ulaştırılması için yaygın kullanılıp artık kullanılmayacak derecede yıpranmış hurdalardır.

Hurda Dorse Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Hurda Dorse fiyatları genel olarak metal ağırlığına göre belirlenir.  Ayrıca zamanında bu hurda dorselerin kullanım amacına bağlı olarak değişkenlik gösterir. Aynı zamanda boyutları üzerinden ele alınmak suretiyle, dorse fiyatları ön plana çıkmaktadır. Tabii özellikle çeşitleri bakımından fonksiyonel yapıları ile değişkenlik gösterebiliyor.

 - Hurda Dorse Konteyner kilitli modeller

 - Hurda Dorse Çift dingil kaldırma modelleri

 - Hurda Dorse Kılıç dorse tasarım

 - Hurda Dorse Disk fren modeller

 - Hurda Dorse Açık ya da kapalı kasa

Bu şekilde daha birçok farklı Hurda Dorse tasarımı üzerinden ele alınmış farklı dorse ve damper modelleri bulunmaktadır. Bu yapılar altında değişkenlik gösteren çeşitler ise fiyatlarda farklılık oluşturur.

Biz firma olarak hurda dorselerinizi alıyoruz en iyi şekilde değerlendiriyoruz. Fiyat bilgisi almak için bizi aramanız yeterli.


Esmeray Hurda - Diyarbakır Hurdacı

Hurdacılık hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak ve diğer sorularınız için whatsapptan bize yazabilirsiniz.

+90 532 733 79 86

Bize Ulaşın

Esmeray Hurda - Diyarbakır Hurdacı olarak 1992 yılından bu yana gelen bilgi birikim ve tecrübeyle hurda bakır, hurda sarı, hurda çinko, hurda bronz, hurda kurşun, hurda kalay, hurda nikel, hurda alüminyum ve hurda demir ticaretini yapmak üzere kurulmuş olup, günümüzde ise çoğunlukla tonajı yüksek ağır sanayi hurdalarının yanı sıra; hurda bakır, hurda alüminyum ve hurda demir dahil olmak üzere tüm metal çeşitlerinin Esmeray Hurda olarak ticaretini yapmaktayız.

> > > >
Bizi Arayın