BİZE SORUN
  • info@esmerayhurda.com
  • +90 532 733 79 86
  • +90 532 733 79 86

Trafo Hurdası

Trafo Hurdası

 Trafo Hurdası

Trafo Hurdası bahsetmeden önce Trafo Hurdası anlamı; başka adıyla transformatörler elektrik devresindeki akımı yükseltici yahut düşürücü tesir yapan dönem elemanlarının işe yaramayan atıl durumundaki halleridir.  Trafoda bulunan elektrik, şebekeler tarafından elverişli voltajlarla kullanan kullanıcılara gönderilmesini sağlar. Trafolar şayet elektrik kaybının önlenmesinde ve elektrik iletiminden en yüksek oranda verim alınmasında çok mühim bir role sahiptir. Trafo Hurdası kullanılabilir durumda olanlar yardımıyla enerjiden tasarruf sağlanmış olur. Enerji tasarrufunun sağlanması dünyadaki enerji kaynaklarının ömrünü uzatmaya yardımcı olmaktadır. Trafo hurdası her çeşitli elektrik sahasında kullanılabileceğinden hurdacılık sektöründe kıymetli parçalardır. Firmamız hurda işletmemiz tarafından günün her saati mobil ekip talep edebilirsiniz.

Trafo Hurdası alım satımı

Hurdacı olarak tüm trafo cinsine ve ağırlığına bakmaksızın alım satım yapıyoruz. Hurda firmamız kaliteli personele sahiptir ve iş sahası güvenliği, iş bitirme garantisi gibi pek çok kıstası yerine getirerek çalışmalarını sürdürmektedir. Trafo Hurdası olarak ayırdığınız trafoların geri transformasyon süreci başlar ve elektrik devrelerinde yineleme kullanmak mümkün duruma getirilmek amacıyla dönüşüm çalışması yapılır. Elektrik konusu ile ilgili iş güvenliği sağlamak hurdacılık pazarında büyük ehemmiyet taşır ve firmanın güvenilirliği tarafından kıymetli bir noktadır. Trafo Hurdası için tecrübeli ekibimiz hemen adresinize gelerek ister teklif usulü isterseniz direk el sıkışabilecek şekilde fiyat teklifini anında nakit ödeme ile yapacaktır.

Elektrik ve Elektronik sistemlerde küçük veya büyük güçte kullanılan Transformatörler trafo olarak kısa adı ile telaffuz edilmektedir. Trafo Hurdası Elektrik akımını yükseltmesi veya düşürmesi görevini üstlenen trafolar fazla gerilime maruz kalması durumunda yananlar oluşturmaktadır. İç sargısının yanması demek çok yüksek maliyet ile karşımıza çıkacaktır. Bu nedenle hurda trafo fiyatları hakkında sizlere bilgi vermeyi ihmal etmedik. Gerilim trafosu olarak da bilinen bu malzemeler trafo panosu fiyatı olarak da düşünülebilir.

Fiyatlar gerçeği yansıtmaz. Trafo Hurdası trafonun markasına, model yılına, alüminyum sargılı olmasına, bakır sargılı olmasına, içindeki yağına, yağ olup olmamasına bakılarak fiyat verilmektedir. Aşağı yukarı fiyatlar Trafo Hurdası için değişiklik gösterebildiği gibi fiyatta düşme de olabilir. Detaylı bilgi için iletişim alanından bizlere ulaşabilirsiniz.


Esmeray Hurda - Diyarbakır Hurdacı

Hurdacılık hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak ve diğer sorularınız için whatsapptan bize yazabilirsiniz.

+90 532 733 79 86

Bize Ulaşın

Esmeray Hurda - Diyarbakır Hurdacı olarak 1992 yılından bu yana gelen bilgi birikim ve tecrübeyle hurda bakır, hurda sarı, hurda çinko, hurda bronz, hurda kurşun, hurda kalay, hurda nikel, hurda alüminyum ve hurda demir ticaretini yapmak üzere kurulmuş olup, günümüzde ise çoğunlukla tonajı yüksek ağır sanayi hurdalarının yanı sıra; hurda bakır, hurda alüminyum ve hurda demir dahil olmak üzere tüm metal çeşitlerinin Esmeray Hurda olarak ticaretini yapmaktayız.

> > > >
Bizi Arayın