BİZE SORUN
  • info@esmerayhurda.com
  • +90 532 733 79 86
  • +90 532 733 79 86

Kalıp Hurdası

Kalıp Hurdası

 Kalıp Hurdası

Kalıp Hurdası geri dönüşümü dünya açısından oldukça elzem bir konudur. Biz hurda dönüşüm olarak konuya sadece artık kullanılmayan ürünlerin ticareti olarak bakmıyoruz. Dünyanın sırtına yüklenen binlerce yükün arasından alabildiğimiz bütün Kalıp Hurdası metallerini alarak geri dönüştürüyoruz. Böylece hem üretilecek olan malzemeler için yeni hammadde teminine ihtiyaç kalmıyor. Hem de atık olarak doğaya bırakılacak bu ürünlerin vereceği zarar minimuma indirilmiş oluyor. Biz kalıp hurda alımında öncelikle bu bilincin verdiği sorumluluk ile hareket ediyoruz. Çünkü biliyoruz ki doğa belli bir birimdeki ürünün üretirken salınan gazlar, atılan atıklar, iş gücü maliyetleri gibi pek çok faktörden olumsuz etkilenir. Üreterek ayakta kalmak zorunda olan dünya dengesi ise sadece bilinçli geri dönüşüm ile sağlanabilmektedir.

HURDA KONUSUNDA NASIL TAVSİYE EDİLEN BİR FİRMA OLDUK?

Biz atık ya da paradan önce işimize bu gözle bakıyoruz. Bu bilinç ile dönüştürebildiğimiz her şeyi dünyanın sırtından bir kambur eksiltir gibi alıyoruz. Kalıp Hurdası karşılığında müşterilerimize para kazandırıyoruz. Bu döngüde ayrıca çalışanlarınız hurda kalıp sayesinde para kazanıyor. Firmamız pek çok sosyal sorumluluk projesinin yapmak istediği şeyi mükemmel bir şekilde yerine getiriyor.

Kalıp Hurdası Fiyatı

Kalıp hurdası, İnşaat Kalıp Hurdası malzemeleri gibi aldığımız hurda grubu içerisinde yer almaktadır. İnşaattan çıkan Kalıp Hurdası ağır metallerden oluşmakta ve bu metallerin karşılığı iyi bir nakit paradır. Siz de Kalıp Hurdası satmak istiyorsanız bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Yılların tecrübesi profesyonel ekiplerimi Kalıp Hurdası için size en ideal ve tercih edeceğiniz fiyat teklifini sunacaklardır.


Esmeray Hurda - Diyarbakır Hurdacı

Hurdacılık hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak ve diğer sorularınız için whatsapptan bize yazabilirsiniz.

+90 532 733 79 86

Bize Ulaşın

Esmeray Hurda - Diyarbakır Hurdacı olarak 1992 yılından bu yana gelen bilgi birikim ve tecrübeyle hurda bakır, hurda sarı, hurda çinko, hurda bronz, hurda kurşun, hurda kalay, hurda nikel, hurda alüminyum ve hurda demir ticaretini yapmak üzere kurulmuş olup, günümüzde ise çoğunlukla tonajı yüksek ağır sanayi hurdalarının yanı sıra; hurda bakır, hurda alüminyum ve hurda demir dahil olmak üzere tüm metal çeşitlerinin Esmeray Hurda olarak ticaretini yapmaktayız.

> > > >
Bizi Arayın