BİZE SORUN
  • info@esmerayhurda.com
  • +90 532 733 79 86
  • +90 532 733 79 86

İnşaat Hurdası

İnşaat Hurdası

 İnşaat Hurdası

Her ne kadar inşaat hurdası denince akla ilk gelen, yıkılan bina molozlarının arasından çıkan inşaat demirleri ve su boruları gelse de aslında inşaat hurdası bina yıkımından önce binadan çıkarılan ve hala kullanılabilir. Tavan, çelik kapı, ahşap iç kapılar, pencereler, balkon demirleri, demir bahçe çiti ve bahçe kapısı gibi inşaat malzemelerine verilen genel isimdir. İnşaat Hurdası sadece inşaat demirleri söz konusu olduğunda demir hurdası fiyatları ile alakalı yazımızda belirttiğimiz prosedür uygulanmaktadır.

Ayrıca İnşaat Hurdası henüz inşa edilirken çıkan demir parçaları v.b artık maddeler de inşaat hurdası sınıfına girmektedir. Şehirde yıllardır hurdacılık sektöründe iş yapan şirketimiz daima müşterimizin memnuniyetini gözeterek hareket etmektedir. Şehrin tüm ilçelerinde hurda demir alan şirketimize bir telefon ile kolayca ulaşabilirsiniz. İnşaat Hurdası için size en iyi teklif verilecektir. Sitenin iletişim sayfasında bulunan cep telefonu numarasına WhatsApp üzerinden elinizdeki demir hurdaların fotoğraflarını göndererek anında en iyi fiyat teklifini alabilirsiniz.

Birçok endüstride yaygın olarak kullanılan demir hurdasını geri dönüşümü yapılmak üzere siz müşterilerimizden satın alma konusunda şehirde görev almış bulunuyoruz. Sunduğumuz hizmetten memnun kalacağınızı düşüyoruz. Satın aldığımız diğer hurda ürünler gibi demir hurdası içinde yüksek fiyat oranları vermekteyiz. Bize sattığınız İnşaat Hurdası demir içeriği ve saflık oranı yüksek hurda demirler için en iyi fiyat garantisi sunuyoruz. Şirketimiz şehrin hurdacılar tarafından müşterilerimize teklif edilen demir hurda fiyatı güncel piyasa analizi yapılarak satıcı için çok iyi bir oranda kazanç sağlayacak şekilde belirlenmektedir. iş sahalarına göre müşterilerimizden farklı tonajlarda demir hurdası alıyoruz. Şehirde inşaat sahalarındaki hurdadan kurtulmak ve biraz alan edinmek için bize telefon etmeniz yeterli. İnşaat Hurdası Şantiye alanlarındaki hurdanızı bize satmaya karar verirseniz rahat çalışmanız için hurda konteyner bırakma hizmeti sağlayacağız. Konteynırlar alanlarda dilediğiniz sürece kalabilir. Siz çağırmadan İnşaat Hurdası için çalışma alanlarınızı asla ziyaret etmeyiz. Müşteri rahatlığı şirketimiz için oldukça önemlidir.


Esmeray Hurda - Diyarbakır Hurdacı

Hurdacılık hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak ve diğer sorularınız için whatsapptan bize yazabilirsiniz.

+90 532 733 79 86

Bize Ulaşın

Esmeray Hurda - Diyarbakır Hurdacı olarak 1992 yılından bu yana gelen bilgi birikim ve tecrübeyle hurda bakır, hurda sarı, hurda çinko, hurda bronz, hurda kurşun, hurda kalay, hurda nikel, hurda alüminyum ve hurda demir ticaretini yapmak üzere kurulmuş olup, günümüzde ise çoğunlukla tonajı yüksek ağır sanayi hurdalarının yanı sıra; hurda bakır, hurda alüminyum ve hurda demir dahil olmak üzere tüm metal çeşitlerinin Esmeray Hurda olarak ticaretini yapmaktayız.

> > > >
Bizi Arayın